Nachádzate sa: Úvod > Firemné novinky > Zhodnotenie roka 2017

Zhodnotenie roka 2017

Je tu čas, keď rok sa opäť s rokom zišiel a ja som sa zastavil, aby som zbilancoval z pohľadu realitnej kancelárie AB Contact, s.r.o. rok 2017. Aký bol? Čo nám priniesol?

Budem úprimný, máme za sebou veľmi dobrý rok. Nemyslím tým len ekonomické výsledky. Za oveľa dôležitejšie a väčší úspech považujem, že sa nám opäť vrátilo veľa dlhodobých a verných klientov a popritom na základe referencií nás s dôverou oslovili aj klienti noví s novými exkluzívnymi zákazkami.

Nepretekali sme sa s ďalšími realitnými kanceláriami o to, kto z nás rýchlejšie predá nehnuteľnosť. Nenaberali nové zákazky za každú cenu. Tento rok sme zvyšovali kvalitu našich služieb. K profesionálnym fotografiám, kvalitným textom a komplexnému právnemu servisu, sme pridali cenové analýzy, homestaging, videoobhliadky a  profesionálne pôdorysy.

Energia nášho realitného roku 2017 viedla k významným zmenám - vylepšili sme logo, vybudovali nový web, spustili vlastný Youtube kanál a naše ponuky propagovali cez Facebook.

V roku  2018 nás opäť čakajú nové výzvy. Musíme neustále sledovať nové trendy, lebo to, čo stačilo včera, zajtra už nemusí. A my si to uvedomujeme. Náš hlavný cieľ je neustály pokrok a zlepšovanie kvality služieb prepojené s úprimnou dôverou a spokojnosťou našich klientov. Chceme ukázať ľuďom aj iným realitným kanceláriám, že predávať a prenajímať nehnuteľnosti prostredníctvom nás, realitného odborníka, je rovnako správne, ako dať si ošetriť boľavý zub u svojho zubára. Má to svoju logiku, však?

Na záver mi dovoľte v mene všetkých mojich kolegov a kolegýň zaželať Vám v roku 2018 veľa zdravia, šťastia, pohody a úspechov v osobnom aj v pracovnom živote, tak aby ste si na jeho konci mohli povedať, že to bol skvelý rok. Budem veľmi rád, keď jeho súčasťou budeme aj my.

Mgr. Andrej Bartovic