Nachádzate sa: Úvod > Kontakt > Marcela Bartovicová

Marcela Bartovicová, RSc.

Marcela Bartovicová

Volám sa Marcela Bartovicová a pomáham klientom pri realizácii profesionálneho predaja nehnuteľností.

Začnem pekne od začiatku ale aj stručne. Vyštudovala som Obchodnú akadémiu v Hlohovci a následne nastúpila na materskú dovolenku so svojím prvým synom. Po materskej dovolenke som nastúpila do predajne s textilom, nakoľko som žiadnu veselšiu prácu nemohla ako absolvent s dieťaťom nájsť. Po roku som získala post manažér predajne a pod mojimi krídlami pracovalo 14 ľudí.

V roku 2007 som prijala pracovnú ponuku asistent advokátskej a realitnej kancelárie AB Contact, s.r.o.. Táto práca ma bavila a získala som komplexný prehľad o postupoch a procesoch spoločnosti. Po 18 mesiacoch som mala možnosť vyskúšať post realitného makléra, kde som vrátane rodičovskej dovolenky (ďalšie dve krásne deti) až dodnes.

Za tento čas som prekukla všetky skuliny realitného biznisu. Dnes som hrdá sama na seba, že i neúspech alebo chuť niekedy so všetkým seknúť ma neodradili od toho, aby som opäť dvihla hlavu a išla za svojimi pracovnými cieľmi.

Naučila som sa a potvrdila si pravidlo, že v každej situácii a pri každom probléme sa vždy dá nájsť cesta a riešenie.

Svojim klientom poskytujem profesionálne služby v oblasti realitného trhu s vysokou odbornosťou a dlhoročnými skúsenosťami. Poskytujem poradenstvo, rady a tipy, komunikujem a vediem celý proces predaja do úspešného konca. Neustále sa aktívne vzdelávam, v roku 2017 som v Slovenskej realitnej akadémii úspešne absolvovala prestížny študijný program „Realitný konzultant“ a získala kariérny titul RSc. Aktívne sa naďalej vzdelávam, sledujem trendy, trh a jeho vývoj, aby každý klient dostal kvalitné služby a jeho spokojnosť je mojím ďalším úspechom.