Nachádzate sa: Úvod > Kontakt > Zuzana Masarovičová

Zuzana Masarovičová

Vieš čo? Potrebujem predať dom a už som na prášky z toľkých realitiek! Kto sa v nich má vyznať??? Nepoznáš dákeho normálneho makléra? Je ich viac, ale mne veľmi pomohla s predajom jedna maklérka, robí v AB Contact, majú kanceláriu na Kukučínke, dám ti na ňu číslo? No daj...ok...0918 444 018. A ako sa volá? Zuzana Masarovičová. A čo je ona zač???

Zuzana Masarovičová

Takže....dámy a páni, čo som ja vlastne zač? A ako som sa preboha stala maklérkou?

Ak nemáte veľa času a zaujímajú vás len stručné a oficiálne fakty, pozrite si môj profesný profil na LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/zuzana-masarovicova-53084a70/ Ak sa však chcete o mne dozvedieť viac ako o človeku, potom čítajte ďalej. Napísala som to tak, ako to cítim, proste od srdca. Nech sa páči.

Osudom ma sprevádza písmeno M...možno, alebo práve preto, že som Masarovičová.

Už som bola asi všetkým:

Svoj návrat z Austrálie som fakt dosť zvažovala.

Zuzana Masarovičová

To viete, hlava hovorí:  Zostaň, veď je to super! A srdce hovorí... vlastne.... srdce nikdy nič nehovorí, je to len taký váš veľmi veeeeľmi intenzívny pocit, ktorý v mojom prípade zvíťazil. Strašne moc mi chýbala rodina, priatelia a moji dvaja kocúri, s ktorými som pravidelne skajpovala a nebolo väčšej radosti, ako keď sme konečne pristáli v Prahe na letisku a ja som mala bláznivú chuť pobozkať rodnú hrudu ako pápež.

Takže po návrate z Austrálie do tohto nášho nádherného Banánistanu, nastala ťažká realita a ja som začínala v živote opäť od začiatku. A ak to vezmem v abecednom poradí, tak to bolo doslova – ABContact. Jedného dňa som totiž stretla na ulici Macku Bartovicovú – sledujete to M? A tá mi btw. ponúkla, či by som nechcela pracovať pre nich. Ako Maklérka??? (to je taky vod M) Akože váááážne??? Čokoľvek, ale toto určite nie! No...čo Vám poviem. Ako hovorieva moja mamina, zapovedaného chleba najväčší krajec. Tadááá...od augusta 2015 som členkou teamu!

A hlavne, dnes to vnímam úplne inak. Dostala som skvelú príležitosť, za ktorú som naozaj vďačná. Nie je to práca jednoduchá, nič pre padavky, žiadny dream job. Je to rozhodne práca dynamická, dáva pocit slobody, ale aj zodpovednosti. Núti vás stále sa rozvíjať a pracovať na sebe. Každým obchodom sa človek učí a každá skúsenosť ho neskutočne posúva. Ja zo žartu hovorím, že toto je môj karmický job. Čo dáš, to dostaneš. Koľko energie, chuti, odhodlania, radosti a serióznosti do nej vložíš, presne toľko dostaneš späť. Ak sa však obrníš negativitou a necháš sa znechutiť negatívnymi skúsenosťami, ktoré tento job tiež zahŕňa, ak podľahneš pocitu, že na to nemáš a prestaneš sa snažiť na sebe pracovať, potom ťa ten systém rozomelie.

Zuzana Masarovičová

Či som dobrá maklérka?

Netrpím falošnou skromnosťou, ale toto je podľa mňa otázka na môjho šéfa, Andreja Bartovica, ktorý má údajne skvelý nos na ľudí. Viete čo, kľudne mu zavolajte! Sama som zvedavá, čo vám o mne povie. Osobne si však myslím, že ak som stále na jeho výplatnej listine, musím byť FAKT DOSŤ DOBRÁ!

V živote i v práci sa riadim intuíciou, v mojom veku si to už môžem dovoliť. Vycítim mudrlantov, špekulantov, neprajníkov a iných nešťastníkov, ktorí  sami vedia všetko najlepšie, nepotrebujú pomôcť, ale ťahajú z vás know how, cenné rady a napokon vás obídu. A ja s nimi občas hrám tú ich hru. Nech sa im darí. Pretože verím, že nič sa nedeje náhodou a tiež verím jedinej najspoľahlivejšej firme na tejto zemeguli. Má sofistikovanejší adresár ako Google+ a efektívnejší a spoľahlivejší doručovateľský servis než TNT Express Worldwide. Tá firma sa volá KARMA, je zdarma a nikdy nesklame.

Som otvorená vo svojich názoroch a vždy úprimne poviem, čo si myslím.

Zuzana MasarovičováAk nechcete počuť môj názor, tak sa ma proste nepýtajte. Asi nebudem Miss Sympatia pre každého a dokážem s tým žiť. Som staromódne konzervatívna, mám rada seriózne a slušné jednanie. Rada pomáham ľuďom, ak o to stoja a NAJVIAC MA BAVÍ, KEĎ SÚ VŠETCI SPOKOJNÍ. Rada a trpezlivo si vypočujem celý príbeh. Za predajom, či kúpou nehnuteľnosti vždy nejaký býva. Každú situáciu postupne rozanalyzujem, zhodnotím a navrhnem logické riešenia. Som praktická žena. Nemusím všetko, čo môžem a nehrniem sa do každej zákazky silou mocou. Pre mňa je dôležité, aby mi klienti dôverovali. To ma okamžite napĺňa rešpektom, pocitom obrovskej osobnej zodpovednosti, nadšenia a pozitívnej energie, ktorú vkladám do každého projektu. Mňa to proste takto baví!

Dámy a páni, ja som TÁ  Zuzana Masarovičová a som najlepšou verziou seba samej.

Ďakujem, že ste to dočítali až sem a teším sa na spoluprácu.